Bezpłatne konsultacje lekarskie dla osób chorych i zdrowych

Szanuj życie. Zabijanie powoli też jest zabijaniem. Zawsze oddaj cudzą własność. Szanuj kobietę i mężczyznę jednakowo. Zawsze mów prawdę. Jak duch jest prawdomówny, to wokół niego jest czysto energetycznie . Przyczynę choroby bardzo łatwo  usunąć, a skutki same ustąpią. Przyczyna choroby jest w duchu, w myśleniu, mowie i czynach. Moralność to cecha i potrzeba ducha.

W imieniu Polskiej Unii Obrońców Życia zapraszamy w styczniu 2017 r na bezpłatne konsultacje lekarskie dla osób chorych i zdrowych, które prowadzi autor prac habilitacyjnych od lat 1987-1989 Jan Eugeniusz Malinowski.

Obecnie każdy ma prawo do jednej bezpłatnej konsultacji lekarskiej.

Prawa Pana Stworzyciela są proste, oczywiste i konsekwentne. To równowaga energetyczna. Prawidłowo rozwijające się dziecko musi dostać naturalne produkty żywnościowe. Kwas w żołądku trawi produkty jednorodne i proste.

Zapisy do końca grudnia 2016 roku za pomocą Internetu. 

Adres elektroniczny – prawidlowysposobodzywiania@gmail.com

Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność wpisu. 

Wymagana darowizna na opłaty za wynajęcie sali.

Pan Jan Eugeniusz Malinowski zaprasza również na kolejny już wykład, tym razem o nadwadze i otyłości w Europie i na innych kontynentach, który odbędzie się w poniedziałek 2 stycznia 2017 roku w czasie 1 godziny od godziny 17,00 do godziny 18,00.

 

Ziemia jest podnoszona w wyższe wibracje                                          Jan Eugeniusz Malinowski

 

Notatka prasowa opracowana przez Pana Jana Eugeniusza Malinowskiego.