Szkolenie„Fundraising i kampania 1% – mity i fakty”

Chcesz poznać sekrety zdobywania pieniędzy dla NGO?
Chciałbyś znaleźć dla swojej organizacji inne źródła finansowania niż granty i projekty?

Weź udział w szkoleniu „Fundraising i kampania 1% – mity i fakty”, które poprowadzi Andrzej Pietrucha, doświadczony fundraiser i trener organizacji pozarządowych!

Szkolenie odbędzie się 24 lutego 2017 roku w godzinach od 11:30 do 18:00 we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu.

Dowiesz się, jak wyszukiwać i pozyskiwać bezzwrotny kapitał potrzebny na rozwój Twojej organizacji.

Liczba miejsce ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Aby zapisać się na szkolenie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod linkiem:
Fundraising to budowanie relacji z darczyńcami. W Polsce fundacje i stowarzyszenia potrafią zazwyczaj lepiej lub gorzej pisać wnioski o dotacje, ale rzadko potrafią wykorzystać inne źródła finansowania swoich działań, takie jak datki od osób indywidualnych i 1%. Podczas seminarium uczestnicy wraz ze szkoleniowcem zastanowią się wspólnie nad tym, jak zacząć fundraising w organizacji i od czego zależy sukces w pozyskiwaniu środków. Skupią się i będą ćwiczyć na przykładach kampanii 1%.” Rozprawią się także z najbardziej powszechnymi mitami na temat pozyskiwania funduszy dla organizacji pozarządowych.

Czego przedstawiciele organizacji nauczą się na warsztacie?

  •   Poznają podstawowe pojęcia i narzędzia marketingowe, które pomogą w efektywnym komunikowaniu się z partnerami i darczyńcami organizacji.
  •  Będą wiedzieć jaka jest specyfika wybranych technik fundraisingowych.
  •  Zobaczą, jak zabrać się do budowania strategii fundraisingowej w Swojej organizacji.

Jak skorzysta na tym organizacja?

  •   Osoby uczestniczące w szkoleniu będą posiadały wiedzę i umiejętności potrzebne do zaplanowania i zrealizowania prostych działań komunikacyjnych, związanych z pozyskiwaniem funduszy
  • Uczestnicy i uczestniczki otrzymają konkretne informacje o tym, jak poszerzać wiedzę związaną z fundraisingiem oraz z jakimi partnerami warto współpracować w przyszłości w celu zwiększenia efektywności działań

Trener

Andrzej Pietrucha – ekspert i stały współpracownik Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich (FAOO) oraz Fundacji im. Stefana Batorego. Trener fundraisingu i marketingu dla NGO, autor kampanii i rozwiązań promujących regularną i świadomą filantropię osób indywidualnych oraz firm. Od szesnastu lat związany z organizacjami pozarządowymi: Fundacja Wspólna Droga, Fundacja ITAKA, Stowarzyszenie BORIS. W latach 2010-2015 prezes korporacyjnej fundacji BOŚ. Absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim, Charity Marketing and Fundraising (MSc) w Cass Business School/City University w Londynie oraz Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP.

Szkolenie realizowane jest w ramach Kampanii 1% ZOSTAWIAM WE WŁOCŁAWKU