OGÓLNOPOLSKI KONKURS MISS I MISTERA WOLONTARIATU

WOLONTARIUSZE – to osoby, które mają w sobie pozytywną energię, światło wewnętrzne i dobro. Mają w sobie pokłady radości, którą bez zastanowienia dzielą się z innymi. Często dają innym uśmiech – w oczach swoich podopiecznych są piękni.

Oto propozycja właśnie dla Was:

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MISS I MISTERA WOLONTARIATU – ROZPOCZĄŁ SIĘ NABÓR DO TRZECIEJ EDYCJI !!! Zachęcamy do udziału osoby w wieku od 10 do 105 lat Jeśli kiedykolwiek miałeś styczność z wolontariatem to jesteś idealnym Kandydatem!!! Konkurs dla Wolontariuszek oraz Wolontariuszy Do 15 września 2017r przyjmowane są zgłoszenia na adres: 3 Maja 18 l. 315, 09-402 Płock –siedziba Banku Żywności w Płocku lub : pomozinnym@poczta.onet.pl, informacje można uzyskać pod telefonem: 737-464-476 lub 514-499-811 lub (niebawem ) na ST internetowej : http://bzwp.hekko24.pl/ Przed podjęciem decyzji o udziale prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz jak najszybciej wypełnić kartę zgłoszeniową- już w październiku 20167 kolejna Gala Konkursu!!! http://bzwp.hekko24.pl/2961-2/

Konkurs został wymyślony, aby nagrodzić, w specjalny sposób- docenić naszych wspaniałych pomocników, którzy na co dzień poświęcają swój czas, aby pomagać innym jako Wolontariusze. Jedyne koszty związane z konkursem to dojazd na próby i Galę Konkursu( liczba prób ok. 3-4 Płock, okolice Płocka). Zapewniamy profesjonalną opiekę choreografa dla Finalistów. Są przewidziane atrakcje w tym profesjonalny makijaż dla Pań, spotkanie z fryzjerem .