Piknik Wolontariatu- 21.06.2017 r.

W dniu 21 czerwca na terenie Przystani przy ul. Piwnej 1 A odbył się Piknik Wolontariatu, którego pomysłodawcą oraz głównym organizatorem było Włocławskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, współorganizatorem- Klub Wolontariatu przy Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie we Włocławku.

Oficjalnego otwarcia pikniku dokonała Pani dr Barbara Moraczewska – Zastępca Prezydenta ds. edukacji i spraw społecznych, która wręczyła podziękowania Opiekunom Wolontariatu działającym na terenie Włocławka oraz Organizacjom Pozarządowym współpracującym z Centrum przy wielu przedsięwzięciach.

Dla gości pikniku przygotowaliśmy tort, lody, grill, występy artystyczne, gry i zabawy oraz fotobudkę, która cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczestników.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy z zaangażowaniem pomagali na wiele różnych sposobów w zorganizowaniu pikniku tj. :

-Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Rodzinie we Włocławku
– Ośrodkowi Sportu i Rekreacji
-Centrum Kultury Browar B
– Restauracji Falborek z Brześcia Kujawskiego
-Fundacji Caietanus
– Włocławskiemu Stowarzyszeniu Capoeira
-Pani Magdalenie Różańskiej z formacją taneczną ze Szkoły Podstawowej nr 14 we Włocławku
– Jankowi Piotrowskiemu z Zespołu Szkół Samochodowych
– Robertowi Stawińskiemu właścicielowi Fotobudki

Szczególne podziękowania należą się Wolontariuszom, którzy stworzyli wspaniałą atmosferę. Wasza praca zespołowa jak zwykle była na najwyższym poziomie.

W trakcie pikniku udało się także pozyskać 8 nowych wolontariuszy.

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą imprezą  Poniżej fotorelacja.