Przypominamy: zarząd województwa ogłosił nabory w otwartych konkursach ofert

Przypominamy: zarząd województwa ogłosił nabory w otwartych konkursach ofert na wykonywanie zadań publicznych przez organizacje pozarządowe w 2018 roku. Termin składania dokumentów w większości z nich upływa 15 stycznia.

Planowana suma wsparcia na realizację tego rodzaju przedsięwzięć to ponad 7 milionów złotych. Wnioski można składać za pomocą internetowego generatora wniosków.

Zarząd Województwa ogłosił otwarte konkursy ofert na lata 2018-2020

– Działające w Kujawsko-Pomorskiem instytucje trzeciego sektora to ważni partnerzy samorządowych władz województwa w niemal każdym obszarze życia społecznego i gospodarczego. Korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia, dzięki czemu nasze wspólne inicjatywy są bardziej skuteczne i efektywne.  Gorąco zachęcam do aplikowania o środki w naszych konkursach, życzę dobrych pomysłów na projekty – mówi marszałek województwa kujawsko-pomorskiego, Piotr Całbecki.

Ogłoszone przez Urząd Marszałkowski konkursy dotyczą realizacji projektów między innymi w zakresie kultury, sportu, rozwiązywania problemów uzależnień, pomocy społecznej, ochrony zdrowia, turystyki i działalności na rzecz osób niepełnosprawnych oraz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. Nabór wniosków w większości z nich potrwa do 15 stycznia.

Aktualną listę konkursów można znaleźć w marszałkowskim serwisie internetowym poświęconym organizacjom pozarządowym.

Za ddwloclawek.pl