Wyraź swoją opinię na temat Budżetu Obywatelskiego we Włocławku

Budżet Obywatelski (BO) we Włocławku to kilka lat tradycji, kilkadziesiąt zrealizowanych inwestycji i tysiące oddanych głosów. W każdej edycji pojawiają się ciekawe, przemyślane propozycje. Ich realizacja znacząco wpływa na poprawę warunków w naszej najbliższej okolicy. Chodzi zarówno o warunki infrastrukturalne, rekreacyjne czy sportowe.

Na przestrzeni ostatnich lat Budżet Obywatelski we Włocławku ewoluował. Kolejne edycje różniły się od pozostałych konkretnymi zapisami. Część z nich przypadła mieszkańcom do gustu, część wzbudzała mieszane uczucia. Dlatego zachęcamy włocławian do dzielenia się przemyśleniami na temat funkcjonowania Budżetu Obywatelskiego we Włocławku. Chodzi zarówno o uwagi dotyczące poprzednich edycji, jak i sugestie czy oczekiwania wobec najbliższej edycji BO. To będzie cenna wskazówka przy opracowywaniu regulaminu Budżetu Obywatelskiego na 2019 rok.

Od 12 lutego przez dwa tygodnie włocławianie będą mogli przysyłać swoje opinie czy propozycje na adres budzet.obywatelski@um.wloclawek.pl. Do dyspozycji mieszkańców jest również wydarzenie na Facebook’u: Budżet Obywatelski Włocławka, gdzie swoje uwagi można zostawić w komentarzu. Okazją do podzielenia się swoimi przemyśleniami będą również dyżury pracowników Referatu Komunikacji Społecznej. Dyżury odbędą się w Kawiarence Obywatelskiej „Śródmieście Cafe” przy ul. 3 Maja 9 w następujących terminach: 12 lutego (poniedziałek), 15 lutego (czwartek), 17 lutego (sobota), 19 lutego (poniedziałek), 22 lutego (czwartek) oraz 24 lutego (sobota). Za każdym razem dyżur będzie się rozpoczynał o 10.00 i trwał do godz. 18.00.

 

Za: http://www.wloclawek.pl/pl/artykul/76/7748/masz-pomysl-na-zmiany-w-budzecie-obywatelskim-czekamy-na-twoje-uwagi