Informacje z Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku

Uniwersytet Otwarty dla Dzieci i Młodzieży zaprasza na zajęcia i warsztaty

 

Matematyczny Zakątek, Mały Odkrywca, Pan Doktorek, Młody Twórca – Innowator, to tylko niektóre zajęcia z całej gamy propozycji kolejnej już, czwartej edycji Uniwersytetu Otwartego VLADISLAWIA dla Dzieci i Młodzieży, którą przygotowała Fundacja działająca przy Kujawskiej Szkole Wyższej.

Tradycyjnie projekt Uniwersytet Otwarty dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem „Nauka i wiedza przełamują bariery” rozpoczęliśmy w czerwcu III Włocławskim Dyktandem dla Dzieci pod patronatem Prezydenta Miasta Włocławek.

Obecnie trwa rekrutacja na zajęcia i warsztaty z nauk matematyczno-przyrodniczych oraz humanistycznych. Nowością z tegorocznej edycji są m.in. zajęcia z robotyki i podstaw programowania dla najmłodszych oraz warsztaty dziennikarskie dla młodzieży. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Projekt „Nauka i wiedza przełamują bariery – IV edycja Uniwersytetu Otwartego VLADISLAWIA dla Dzieci i Młodzieży” współfinansowany jest przez Gminę Miasto Włocławek. Projekt realizuje Fundacja na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku „Vladislawia”

 

Szczegółowe informacje dot. warsztatów oraz zasady rekrutacji znajdują się na stronie Fundacji www.fundacjavladislawia.pl i na stronie Uniwersytetu Otwartego www.uovladislawia.pl