III Urodziny Biegu na Sześć Łap we Włocławku

Przed nami jubileuszowy 🎂🎈🍾🔟 Włocławski Bieg na 6 Łap, który jednocześnie będzie 3 urodzinami istnienia Włocławskiej sekcji tej ogólnopolskiej imprezy.

W imieniu czworonogów z Schronisko dla zwierząt we Włocławku serdecznie zapraszamy do Nas 20 października 2018 roku wszystkie osoby chcące pospacerować w towarzystwie psiaków ze schroniska.

Bieg na Sześć Łap to inicjatywa, dzięki której schroniskowe psy oprócz dawki ruchu na świeżym powietrzu mają możliwość socjalizacji, która jest niezmiernie ważna przed adopcją do nowego domu.Dodatkowo jeśli rozważasz adopcje zwierzaka z naszego schroniska ta impreza jest tez dla Ciebie. Bieg na Sześć Łap to doskonała okazja by odrobinę lepiej poznać psiaka przed adopcją.

Uczestnicy będą mogli zabrać naszych podopiecznych na spacer do pobliskiego lasu. Standardowo mamy dla Was przygotowane dwie trasy o długości 2 oraz około 5 kilometrów.

Uwaga! W przypadku niekorzystnej pogody, która mogła by zagrażać naszym zwierzakom lub uczestnikom biegu rezerwujemy sobie prawo do przełożenia imprezy na inny termin.

Psiaki będą wydawane uczestnikom od godziny 10:00. Przed biegiem każdy z uczestników otrzyma krótką ściągę podpowiadającą jak zachowywać się podczas spaceru/biegu ze schroniskowym psem. Uprzejmie prosimy o przybycie jak najbliżej godziny startu z listy zapisowej – nie ma potrzeby być dużo wcześniej (Y)

Do biegu mogą przystąpić tylko osoby pełnoletnie. Osoby poniżej 18 roku życia mogą brać udział w imprezie tylko po opieką osoby dorosłej.

Formularz rezerwacji miejsca (decyduje kolejność zgłoszeń):
https://goo.gl/XRqbxr

Listę osób zapisanych znajdziecie pod adresem:
https://goo.gl/tiSTSH

Jeżeli ktoś nie ma możliwość iść na spacer lub przebieżkę z psiakami ze schroniska, a mimo wszystko chciałby pomóc – serdecznie zachęcamy do udział w imprezie w charakterze wolontariusza.

Źródło; https://www.facebook.com/events/332727147536794/?notif_t=event_friend_going&notif_id=1538988408776605