SWISS JOURNEY

Uczniowie, studenci, pracownicy. Młodsi i starsi, posiadający rodzinę, ale i dopiero wchodzący w dorosłe życie. Mieszkający w Łodzi, Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, Włocławku, a nawet w Porto. Pasjonaci czekolady, kebabów oraz dekorowania ciast. Aspirujący wokaliści, przyszyli inżynierowie i fizjoterapeuci, pasjonaci podróży małych i dużych, entuzjaści języków obcych, zafascynowani pierwszą pomocą, ale i żeglarstwem…

Co łączy te osoby? Wszyscy oni pełnią służbę, są instruktorami harcerskimi Hufca ZHP Włocławek. Nadal brzmi enigmatycznie? Ci ludzie to wolontariusze, którzy bez względu na miejsce zamieszkania czy pełnione role, swoją codzienną pracą wychowują setki, a może nawet tysiące młodych ludzi, by poprzez stawianie im wyzwań, dbać o ich wszechstronny rozwój.

Swiss Journey to ogromne wyzwanie dla nich wszystkich. Począwszy od planowania, przez regularną realizację zadań, ewaluację, pracę grupową oraz zaangażowanie wszystkich 17 uczestników, do osiągnięcia celu – wyprawy do Szwajcarii.

Mają pomysł, motywację i ręce gotowe do pracy, niestety brakuje im pieniędzy. Właśnie dlatego chcą stworzyć projekt, aby wszyscy sympatycy i przyjaciele wsparli ich w zrealizowaniu marzenia – wyjazdu do Szwajcarii.

Czytaj dalej:
https://polakpotrafi.pl/projekt/swiss-journey