Forum Menedżerów Organizacji Pozarządowych – zapraszamy!

Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich zaprasza wszystkich menedżerów i menedżerki organizacji pozarządowych oraz inne osoby zainteresowane tematyką zarządzania na VI Spotkanie FAOO pn. „Forum Menedżerów Organizacji Pozarządowych”.

W programie: wykład gościa specjalnego z International Project Management Association „Jak osiągnąć mistrzostwo w zarządzaniu projektami”, prezentacje doświadczeń menedżerów-praktyków skupione wokół 3 wątków: zarządzanie zmianą w organizacji, angażowanie ludzi w organizacji i w jej otoczeniu, jak zarządzać i budować relacje funkcjonując na pograniczu sektorów. Wśród prelegentów szefowie i szefowe dużych i małych organizacji, działających lokalnie i na skalę międzynarodową.

Wszystkich Was, którzy będziecie tego dnia z nami, chcemy też zaprosić do dyskusji nt. środowiska menedżerów organizacji pozarządowych – czy istnieje, czy potrzebna jest wspólna przestrzeń do kontaktów, wymiany i współpracy ludzi kierujących NGO.

Zobacz program Forum Menedżerów Ogranizacji Pozarządowych!

Click to access 6_spotkanie_faoo_program.pdf

Forum Menedżerów Organizacji Pozarządowych  organizowane jest 9 września 2016 r. w Warszawie, w siedzibie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.