100 000 zł grantów od Kulczyk Foundation!

100 000 zł grantów od Kulczyk Foundation: nie warto czekać do grudnia

– Już teraz nasi specjaliści szczegółowo analizują wnioski, które nadeszły. Są bardzo obiecujące. Nabór projektów kończy się 31 grudnia, jednak zachęcamy do tego, aby nie czekać do ostatniej chwili. Każdy kreatywny pomysł na pomaganie powinien ujrzeć światło dzienne! – zachęca Marta Schmude-Olczak, Dyrektor Zarządzająca Kulczyk Foundation. Wypełnijcie Państwo wniosek i dołączcie do drugiej w tym roku edycji Konkursu Grantowego, w którym promowane są przedsięwzięcia infrastrukturalne.

To konkurs dla organizacji pozarządowych, przedsiębiorstw społecznych, spółdzielni, instytucji kultury i jednostek samorządu terytorialnego. – Otrzymujemy wiele pytań, dlaczego skupiamy się wyłącznie na infrastrukturze. Jako fundacja uczestniczymy w projektach, które maja przynieść zauważalną społeczna zmianę, przeorganizować rzeczywistość tworząc ludziom nowe możliwości. Dlatego interesują nas „twarde inwestycje”, które mogą stać się początkiem łańcucha korzystnych zmian w społeczności lokalnej – podkreśla Marta Schmude-Olczak.

W tegorocznej drugiej edycji na ten cel Kulczyk Foundation przeznaczy łącznie kwotę 100 000 zł. Na pojedynczy projekt wywalczyć można kwotę maksymalnie 25 000 zł, zatem będzie nie mniej niż 4 zwycięzców!

W każdym roku kalendarzowym odbywają się dwie edycje Konkursu Grantowego Kulczyk Foundation. Zwycięzców drugiej edycji poznamy 15 lutego 2017 r.

Oto, co trzeba zrobić by przybliżyć się do zwycięstwa:

  1. Przeczytać uważnie, dlaczego zależy nam na infrastrukturze: tutaj
  2. Przeczytać dokładnie REGULAMIN.
  3. Zapoznać się z FORMULARZEM APLIKCYJNYM i wypełnić go: formularz.
  4. Przesłać wniosek zgodnie z regulaminem. Wszystko co trzeba wiedzieć o konkursie dostępne jest na stronie w zakładce „wsparcie”.