Decydują prawa naturalne

Przewodniczący Towarzystwa Lekarzy Polskich (1805) od roku 1988 i Polskiej Unii Obrońców Życia (1991) od samego początku Jan Eugeniusz Malinowski – z bezcennym doświadczeniem zawodowym – w poniedziałek 5 grudnia 2016 w czasie 1 godziny od godziny 17,00 do godziny 18,00 w sali Włocławskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ulicy Żabiej 12a wygłosi wykład o wybranych prawach naturalnych.

Każda choroba to informacja o tym, że zostały naruszone prawa naturalne. Przyczyna każdej choroby jest w duchu, w naszym myśleniu, słowach i czynach. Wolny ludzki duch ma zdrowe ziemskie ciało. Polska Unia Obrońców Życia pomaga w każdym stadium rozwoju, choroby i starzenia się ciała. Zabijanie powoli też jest zabijaniem. Walory smakowe wybiorą ludzie o najniższej świadomości

Alkohol etylowy to środek odkażający. Szkodzi każda ilość alkoholu etylowego. Szkodzi każda ilość cukru. Szkodzą wszystkie słodziki. Szkodzi każda ilość soli. Kawa to trucizna. Chemia zabija. Organizmy zmienione genetycznie zabijają. Przyprawy nic zmienią. Szkodzą również obrazy Van Gogha. Byk jest zwierzęciem odczuwającym i atakuje ciemne formy. Wypadek to nagłe wyrównanie energii. Zależności energetyczne są bardzo proste, trzeba je zrozumieć. Rozum jest ograniczony czasem i przestrzenią. Prawa naturalne są jasne, proste i logiczne, to najlepsi przyjaciele.

Świadomy człowiek jest wolny duchowo. Wolny ludzki duch, wie doskonale, co jest dobre, a co jest złe i czyni wyłącznie dobro. Liczy się każda sekunda ziemskiego życia, zgodnego z prawami stworzenia. Wszystko musi współbrzmieć w prawach stworzenia, wtedy jest wytworzone właściwie, jest naturalne, służy człowiekowi na Ziemi. Czyste jedzenie, picie czystej wody, naturalne odzienie, czysty energetycznie duch, to zdrowe ciało. Już od wieków wiadomo jak duch czysty, to ciało ziemskie tryska zdrowiem.

Polska Unia Obrońców Życia zaprasza na wykład osoby zainteresowane dobrem.