Głosujemy na lokalne projekty w programie Lechstarter!

Zachęcamy do głosowania na lokalne, w tym włocławskie projekty, które walczą o granty w programie Lechstarter.  Do 17 maja 2018 trwa głosowanie internautów. Głosy można oddawać codziennie na każdy z projektów.

A oto one:

Kino Samochodowe “Stara Zajezdnia“, nowy projekt Włocławskiego Instytutu Rozwoju, walczy o głosy, by móc zmienić w te wakacje nasze miasto. Już w czerwcu Włocławek może ugościć kino samochodowe, rodem z hollywoodzkich produkcji. Ciepły letni wieczór, zapach popcornu i setki samochodów – a w nich ludzie zapatrzeni na klasykę kina. To wszystko już wkrótce może stać się rzeczywistością.

Podkreślić należy, że uzyskanie finansowania z programu Lechstarter pozwala realizować “Starą Zajezdnię” jako kino bezpłatne, gdzie za udział w seansie nie trzeba będzie płacić za bilety.

Oprócz Starej Zajezdni mieszkańcy naszego regionu mogą też codziennie głosować na rewitalizację Gwoździarni ze Stowarzyszenia Ładowarka (w kategorii “Akademia grantów”) oraz na projekt “Nie ma Lipy” ze Stowarzyszenia Zielona Lipa (w kategorii “Granty”).

Wszystkie głosy oddawać można na stronie: https://lechstarter.urbanforms.org/

Każdy mieszkaniec Polski może codziennie oddać trzy głosy – po jednym w każdej z kategorii, a Włocławek i Lipno mogą dostać po 100 tysięcy złotych!