Puchar Regionalny Nordic Walking

W niedzielę dnia 9 czerwca 2019 r. odbył się we Włocławku Puchar Regionalny Nordic Walking. Miejscem zawodów był Stadion Zazamcze Przylesie w pięknym lesie.
Trasa jaką mieli do pokonania zwodnicy to 5 i 10 km, oraz 400 m dla najmłodszych mini Nordic Walking.
Już od samego rana wszyscy tworzyli miasteczko zawodów Nordic Walking.
Polska Federacja Nordic Walking jak zwykle wykonała robotę na bardzo wysokim poziomie. Nie mogło być inaczej bo inaczej po prostu nie potrafią .
Organizatorów wspierała piętnastoosobowa grupa Wolontariuszy , którzy mimo wysokiej temperatury od wczesnych godzin porannych pomagali w przygotowaniu trasy oraz do samego końca wspierali zawodników wodą i serdecznym uśmiechem.
Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Uczniów z Zespołu Szkół Akademickich wraz z Opiekunem Panią Zofią Racław-Sobczak oraz Ananasów na czele z Damianem Olszewskim.
😊 Wszyscy spisali się wspaniale, na medal. Sam już udział w zawodach to wielkie osiągnięcie.
😊 Spotkanie zawodników na tak wyjątkowej imprezie, zmagania na trasach ze swoimi słabościami dała zmęczenie ale i zapewne wiele radości i zadowolenia.
Czujemy ogromną radość i satysfakcję, że mogliśmy być częścią tej wspaniałej imprezy. Stowarzyszenie Serce Nordica dziękujemy za super organizację i współpracę! Jesteśmy dumni z naszych Wolontariuszy   


Fotorelacja