OD DZIŚ WAKACYJNE ZAJĘCIA W KAWIARNI OBYWATELSKIEJ

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Miasto Włocławek zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia wakacyjne, które do końca sierpnia odbywać się będą w kawiarni obywatelskiej “Śródmieście Cafe” przy ul. 3 Maja 9. Rozpoczęcie dziś, tj. 8 lipca 2019 roku.

Zajęcia interpersonalne skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 8-15 lat potrwają do 30 sierpnia. Organizatorzy zapraszają od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-14:00.

Zajęcia odbywać się będą w blokach tygodniowych według poniższego harmonogramu: poniedziałki relaksacyjne – zajęcia z psychologiem, wtorki taneczne – sport i taniec, środy odkrywcze – czyli odkrywamy świat poprzez doświadczenia z chemii i fizyki, artystyczne czwartki – tworzymy, malujemy, kleimy, robimy cuda z papieru, piątek – prawie weekend czyli idziemy w miasto – kino, basen, plac zabaw.

Więcej informacji: LGD Włocławek, ul. Piekarska 6, kawiarnia obywatelska “Śródmieście Cafe”, ul. 3 Maja 9 lub pod nr tel. 608 201 231.

Informacja na ten temat jest opublikowana: http://rewitalizacja.wloclawek.eu/news,zajecia_wakacyjne_w_kawiarni_obywatelskiej_srodmiescie_cafe__,539.html

Źródło