Rowerami do Hagi

Dwaj pochodzący z Lipna miłośnicy jednośladów ruszyli w rowerową drogę do holenderskiej Hagi. Ich celem jest pokonanie dystansu około 1300 km. Rowerzyści mają jednak jeszcze jeden cel. Równolegle z podróżą chcą promować schronisko dla zwierząt we Włocławku. 

Przemek Chass i Marcin Sztuczka w poniedziałek (8 lipca) około godziny 4.30 wyruszyli w drogę do Hagi, aby osiągnąć sportowy sukces i pokonać zaplanowany dystans. Jednocześnie chcą promować schronisko dla zwierząt we Włocławku i zachęcić do jego wsparcia. W czasie ich podróży, która będzie trwała około dziesięciu dni, aż do 25 sierpnia zbierana będzie karma dla zwierząt, a także środki pielęgnacyjne dla zwierząt, stare koce, ręczniki czy pościel (nie z pierza). Wszystko to można dostarczać do sklepu Marco Polo przy ul. Sierakowskiego w Lipnie.

Pomóc można także, wpłacając na konto schroniska pieniądze: Schronisko dla zwierząt we Włocławku. ul. Przemysłowa 16, Nr konta: 70 1020 5170 0000 1302 0008 9953 Z dopiskiem: “Rowerowi wolontariusze”.

Sukces sportowy zależy od Przemka i Marcina – sukces zbiórki od Was! Poczynania rowerzystów można śledzić na bieżąco TUTAJ.

Źródło : https://ddwloclawek.pl/pl/546_ciekawostka/34788_rowerami_do_hagi_w_ten_sposob_zbieraj_na_wloclawskie_schronisko.html