“Zaprojektuj działanie!”

Punkt Kontaktowy programu “Europa dla obywateli” serdecznie zaprasza do udziału w nowym cyklu wykładów eksperckich, pod nazwą “Zaprojektuj działanie!”
Cykl powstał z myślą o aplikujących w programie „Europa dla obywateli” –  przedstawicielach organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, kulturalnych i badawczych, aktywistach i społecznikach, zainteresowanych realizacją międzynarodowych projektów w obszarze obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych oraz zaangażowania społecznego i demokratycznego.

Spotkania odbywać się będą w formie webinariów, w środy.

Udział w webinariach jest bezpłatny.

Pierwsze webinarium “Jak zaplanować i zrealizować projekt międzynarodowy?” odbędzie się 20 maja br. w godzinach 11.00-12.30.Swoją wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie podzieli się Agnieszka Dadak, prezes Fundacji Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych, autorka i realizatorka wielu międzynarodowych projektów o tematyce społecznej.

Szczegóły wydarzenia wraz z formularzem rejestracyjnym: https://europadlaobywateli.pl/szkolenie/webinarium-jak-zaplanowac-i-zrealizowac-projekt-miedzynarodowy-20-maja-2020/

Więcej informacji na temat cyklu „Zaprojektuj działanie!”:
https://europadlaobywateli.pl/zaprojektuj-dzialanie-wyklady-eksperckie/

Informacje o programie “Europa dla obywateli” znajdują się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego: https://europadlaobywateli.pl/
oraz na profilu Facebook: 
www.facebook.com/ProgramEuropaDlaObywateli