ZMIEŃMY RAZEM WŁOCŁAWEK – CZEKAMY NA POMYSŁY MIESZKAŃCÓW!

Na stronie internetowej wloclawek.pl dostępna jest tzw. Karta Pomysłu. Gramy wspólnie o 10 MILIONÓW EURO na działania rozwojowe dla naszego miasta!

Do dzielenia się pomysłami na rozwój zachęca prezydent Włocławka Marek Wojtkowski:

– Myślę, że będzie to wsparcie widoczne w mieście, ale także wsparcie, które spowoduje znaczne usprawnienia w pracy Urzędu Miasta i jednostek podległych. Zależy nam, żeby Państwo – mieszkańcy Włocławka – włączyli się i przedstawili swoje koncepcje.

Drodzy Mieszkańcy Włocławka, jeśli macie pomysły na rozwiązanie zdiagnozowanych kluczowych problemów naszego Miasta, opiszcie je nam. Wypełnijcie Kartę Pomysłu i spróbujcie przypisać proponowanym przez Was działaniom wskazane cele, które zbliżą nas do nowej wizji Włocławka. Mamy nadzieję, iż przygotowana w tym celu tabela będzie pomocna. Być może zainspiruje Was do wskazania działań naprawczych, które zrealizują zakładane cele, a w efekcie pozwolą nam i naszym dzieciom żyć w mieście skrojonym na miarę potrzeb włocławian.
Szczegóły