Aplikacja Be My Eyes!

“Z niecierpliwością czekałam na pierwsze powiadomienie. Pojawiło się w najmniej odpowiednim momencie, kiedy próbowałam uratować biurko od powodzi spowodowanej przez przypadkowo trącony kubek z herbatą 😅. “Osoba niewidoma lub niedowidząca potrzebuje Twojej pomocy” – porzuciłam sprzątanie klikając w wiadomość. Zostałam połączona z dziewczyną, która miała kłopot z odczytaniem temperatury na termometrze. Po kilku chwilach ustawiania go w kadrze udało się odczytać pomiar, który na szczęście nie wskazywał na gorączkę🌡🩺. Życzyłyśmy sobie nawzajem zdrowia i dobrego dnia 💛. To niezwykłe, że czyjś genialny pomysł wraz z technologią umożliwił nam połączenie ze sobą.” – Justyna, Koordynatorka.
Aplikacja Be My Eyes ma 4 mln wolontariuszy na całym świecie i blisko 240 tys. osób niewidomych lub niedowidzących. Jeśli chcesz dołączyć do tej społeczności, pobierz aplikację: https://bit.ly/bemyeyes_pobierz
A może to Ty sam/sama masz innowacyjny pomysł, który będzie pomocny osobom z niepełnosprawnościami lub seniorom o ograniczonej mobilności lub percepcji? Podpowiadamy konkurs, który wesprze Cię w przekuciu tej koncepcji w działanie – złóż wniosek w programie: Dobre Innowacje.
➡️ Dla kogo?🤔 Dla osób indywidualnych, grup nieformalnych, organizacji pozarządowych i instytucji (rządowych i prywatnych)
➡️ Termin składania wniosków: 01.07- 30.09.2020�
➡️ Kwota wsparcia: 💰10-50 tys. zł

Szczegóły:https://bit.ly/dobreinnowacje