KAWIARNIA OBYWATELSKA “ŚRÓDMIEŚCIE CAFE” ZAPRASZA NA ROWEROWE ŚRÓDMIEŚCIE

KIEDY I GDZIE?

Spotkanie odbędzie się 22 września 2020 roku o godzinie 16:30 w kawiarni obywatelskiej “Śródmieście Cafe” przy ulicy 3 maja we Włocławku, warsztaty poprowadzone będą przez dwie dziewczyny współtworzące grupę ” Kobiety na rowery Włocławek”.

PROGRAM

  • “Nie siedź przed komputerem chodź pojeździć z nami rowerem”, zajęcia motywacyjne i edukacyjne, które poprowadzi Julita Gadaj z “Pogadajmy” Gabinet Terapii Behawioralnej.
  • “Stylowa stylówka na rower”, dowiesz się jakie stylizacje dominowały w XIX wieku i na początku XX wieku oraz jakie dominują obecnie. Warsztaty kreowania wizerunku na sportowo z nutą kobiecości poprowadzi Anna Jarębska Ana4style (instruktorka stylizacji).

KONKURS

Wydarzenie kawiarni organizowane jest w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, i z tej okazji “Śródmieście Cafe” zaprasza do udziału w konkursie rowerowym. Na profilu facebookowym kawiarni obywatelskiej jest konkurs który polegać będzie na dokończeniu zdania: LUBIĘ JEŹDZIĆ ROWEREM, BO…….

Uzupełnione zdanie należy wpisać w komentarzach pod postem “Rowerowe Śródmieście”, na autorów najciekawszego i najbardziej oryginalnego zdania będą czekać nagrody rzeczowe. Regulamin rowerowego konkursu dostępny będzie na fejsbukowym profilu kawiarni obywatelskiej “Śródmieście Cafe”. Rowerowy konkurs zostanie rozstrzygnięty podczas “Rowerowego Śródmieścia”.

 

Na część warsztatową „Rowerowego Śródmieścia” ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w kawiarni obowiązują wcześniejsze zapisy na adres e-mail: srodmiesciecafe@wp.pl.  Po warsztatach zapraszamy na wspólne zdjęcie przed kawiarnią obywatelską „Śródmieście Cafe”, które wykona dla nas Marta Pruss-Ptaszyńska. Organizator zaprasza również na na wspólny przejazd na ul. Bulwary na spotkanie muzyczne z grillem i poczęstunkiem przygotowanym przez „Dziedziniec”. Podczas spotkania fotograf Marta Pruss-Ptaszyńska będzie na życzenie robić zdjęcia indywidulane i grupowe rowerowych uczestników „Rowerowego Śródmieścia.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną „Rowerowe Śródmieście” przebiegać będzie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Uczestników imprezy prosimy o zabranie ze sobą maseczek, zachowanie bezpiecznego dystansu i przestrzeganie zasad zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia.