Spacery z kijkami to nie tylko przyjemność ale przede wszystkim zdrowie.
Raz w tygodniu Amazonki z Włocławka wędrują z kijkami po mieście Włocławek.
Projekt realizowany jest z funduszy Fundacji Anwil dla Włocławka pt.” Uczymy się, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo”.


Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.