Trwają zapisy na seminarium “Siłownia Pamięci”

KIEDY

W dniach 21-22 września w Lublinie odbędzie się seminarium poświęcone treningowi umysłu dla seniorów.

DLA KOGO

Seminarium kierowane jest dla osób pracujących z grupami seniorów ( terapeutów zajęciowych, psychologów pracujących z osobami starszymi w ośrodkach)

NOCLEG I DOJAZD

Dla uczestników, którzy zgłoszą taką potrzebę zapewnimy nocleg oraz zwrot kosztów dojazdu, a w trakcie wydarzenia wszystkim uczestnikom zapewnimy obiad i serwis kawowy.

WARUNEK UCZESTNICTWA

Podczas seminarium uczestnicy otrzymają przeszkolenie z prowadzenia treningów umysłu i gotowe scenariusze do pracy z osobami starszymi. Zależy nam, by po zakończeniu wydarzenia wykorzystali zdobytą wiedzę, przeprowadzając w swoich ośrodkach przynajmniej dwa zajęcia z treningu umysłu do końca listopada 2020 r. Wszystkim uczestnikom seminarium zapewnimy możliwość konsultacji z prowadzenia treningów umysłu dla seniorów z ekspertkami Edytą Bonk i Marią Jarco.

LINK DO PROGRAMÓW ORAZ ZAPISU: https://www.silowniapamieci.pl/seminarium?fbclid=IwAR0Ua4HlaMfvW6vDEITygyG5-0zWiHfHVXIpxIoT__AAu7HBQaPdKfPxxYs

 

Na zgłoszenia czekamy do 8 września br. (wtorek). Liczba miejsc jest ograniczona. Potwierdzenia uczestnictwa prześlemy do 10 września.

Niestety z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, przesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z przyjęciem na wydarzenie. W przypadku większej liczby zgłoszeń niż miejsc będziemy podejmować decyzję o uczestnictwie, bazując na informacjach podanych w formularzu zgłoszeniowym (uzasadnienie chęci uczestnictwa i doświadczenie w pracy z seniorami).