Zaproszenie na debatę online “Czy fundraiser to zawód przyszłości?”

Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu zaprasza na debatę online “Czy fundraiser to zawód przyszłości?” Spotkanie jest częścią kampanii informacyjnej „Be a fundraiser & do more”, skierowanej zarówno do osób, które chcą zmienić zawód, jak i przedstawicieli instytucji, które takie stanowiska pracy mogą tworzyć.

W debacie wezmą udział:
gość specjalny –

Tatiana EMPE Mindewicz-Puacz

– psychoterapeuta, coach ICC, psycholog i praktyk biznesu, ekspert ds. kampanii społecznych i programów CSR, a także publicystka.

Robert Kawałko

– założyciel i prezes Polskiego Instytutu Filantropii oraz Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu, były wiceprezes Europejskiego Stowarzyszenia Fundraisingu.

 Agata Kozyr – certyfikowana fundraiserka, założycielka i prezes Fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne. Wcześniej przez prawie 20 lat związana z biznesem, w tym 5 lat pełniąc funkcję prezesa w spółce zatrudniającej ponad 350 pracowników.
 Paulina Surman – w przeszłości związana z jedną z największych korporacji finansowych. W latach 2017-2019 prezes Stowarzyszenia dla osób z zespołem Downa “Tęcza” z Krakowa, obecnie skupia się na podniesieniu swoich kompetencji trenerskich, aby dzielić się swoim doświadczeniem z innymi.
Dominika Langer-Gniłka

– dyrektor działu współpracy i rozwoju, wiceprezes zarządu Stowarzyszenia WIOSNA, organizatora Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. Odpowiada za stabilność finansową organizacji, pozyskiwanie funduszy na rozwój programów społecznych oraz współpracę z kluczowymi partnerami biznesowymi.

Spotkanie poprowadzi:
Dariusz Bugalski

– dziennikarz, pisarz, wykładowca akademicki. Przez niemal dwadzieścia lat związany z radiową Trójką. Obecnie twórca podcastu K3.

Debata odbędzie się 25 listopada (środa) o godzinie 18:00 na platformie Zoom.
Każdy może wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy wypełnić formularz dostępny na: https://fundraising.org.pl/fundraiser-zawod-przyszlosci/
Przed rozpoczęciem wydarzenia, każdy otrzyma link z dokładnym adresem, pod którym odbędzie się transmisja online. Wszyscy uczestnicy będą mogli zadawać pytania naszym ekspertom na czacie. Zapraszamy również do zadawania pytań i dyskusji w komentarzach.