W modelarni Aeroklubu Włocławskiego, odbyły się kolejne zajęcia modelarskie

KIEDY

W sobotę 12.12.2020roku oprócz zajęć, podsumowano konkursy modelarskie, w których wzięły udział modele wykonane na zajęciach. Dzieci zajęły czołowe miejsca w dwóch konkursach: Międzynarodowy Konkurs Online Modeli Kartonowych i Plastikowych Radków-Łambinowice 2020 oraz 9. Bałtycki Festiwal Modelarski: jedno pierwsze miejsce, jedno drugie miejsce i 2 trzecie miejsca w kategorii młodzików. W konkursie międzynarodowym wzięło udział 1700 modeli z całego świata.

Uczestnicząca od września bieżącego roku  w zajęciach grupa dzieci, utworzyła się po wakacyjnych półkoloniach, gdzie zajęcia modelarskie były prowadzone, przez Pana Jacka Stolarskiego, jako jedna z form rozwijania pasji i zainteresowań oraz spędzania wolnego czasu. Mimo ograniczeń związanych z pandemią dzieci biorą udział w cyklicznych zajęciach i przygotowały modele do konkurów.

ZAJĘCIA ODBYŁY SIĘ RAMACH

Zajęcia odbyły się  w ramach projektu pn. “Międzypokoleniowe mosty”, finansowanego przez Fundację “ANWIL dla Włocławka”, realizowanego przez Fundację Caietanus.