Co w prawie piszczy ?

W imieniu Fundacji Akademii Organizacji Obywatelskich zachęcamy  do udziału w edukacyjnych webinariach. Celem cyklu jest dostarczenie aktualnych i praktycznych informacji dotyczących ważnych zagadnień prawnych w praktyce działania organizacji pozarządowych.

Webinaria odbędą się we wtorki: 20 kwietnia 2021 r. (Organizacje po pandemii- zrealizowane), 18 maja 2021 r. (Organizacja w sporze. Spór w organizacji) oraz 8 czerwca 2021 r. (Bezpieczeństwo w podatkach dla organizacji pozarządowych). Wszystkie rozpoczynają się o godzinie 10.00.

Dla kogo jest cykl?
Oferta została przygotowana z myślą o organizacjach z małą strukturą, o niewielkim budżecie. Wśród takich podmiotów rzadkie jest korzystanie z profesjonalnej i płatnej pomocy prawnej. Tym bardziej ważne jest, by posiadać aktualną i podstawową wiedzę o prawnych uwarunkowaniach funkcjonowania organizacji oraz umiejętności minimalizowania ryzyka prawnego prowadzonych działań. Ważna jest też wiedza, jak zabezpieczyć organizację przez ryzykiem prawnym, kiedy można próbować radzić sobie samemu, a kiedy trzeba skorzystać z pomocy.

Zapisy i zasady udziału w edukacyjnym cyklu
Oferta jest bezpłatna. Obowiązuje limit maksymalnie 100 osób uczestniczących w jednym webinarium. Aby się zgłosić należy wypełnić i wysłać formularz rejestracyjny. Osoby zakwalifikowane otrzymają wiadomość zwrotną z linkiem do platformy ZOOM. Na każde webinarium obowiązują odrębne zapisy. Zwracamy uwagę na konieczność zapewnienia sobie odpowiedniego sprzętu i łącza. Listę rekomendowanych materiałów do samodzielnej nauki, wraz z linkami otrzymają osoby, które zarejestrują się przynajmniej na jedno webinarium.

Jak się zapisać na kolejne webinarium?

Śledź stronę https://faoo.pl/aktualnosci/ oraz profil Fundacji na Facebook

Szczegółowy Program edukacyjny cyklu: Mango_prawo_PROGRAM_PROD