Oferta wolontariatu dla mieszkańców Włocławka

Pandemia wymęczyła nas wszystkich. Od ponad roku ogromnego uszczerbku doznają relacje międzyludzkie, którym nie pomagają zdalna nauka, praca z domu czy chociażby długotrwałe zamknięcie kin, teatrów i lokali gastronomicznych.

Po długim okresie ogólnoświatowej stagnacji, – Włocławski Instytut Rozwoju – pragnie otworzyć się na nowych wolontariuszy.

Zespół Fundacji pomaga rozwijać się we wszechstronnych kierunkach – od zarządzania zasobami ludzkimi, przez prawo, logistykę, administrowanie mediami społecznościowymi i współpracę z prasą, po informatykę i pracę kreatywną.

Włocławski Instytut Rozwoju rozpoczął więc nabór wolontariuszy. Wraz z wygaszaniem pandemii chcę znów zaoferować mieszkańcom Włocławka kino samochodowe, silent disco, liczne inicjatywy obywatelskie, w tym edukacyjne. Dla zrealizowania tych celów niezbędne jest wsparcie wolontariuszy.

Osoby, bez względu na wiek, zgłaszać się mogą pod adresem wir.wloclawek.pl/rekrutacja do 28 maja. Z kolei w dniu 31 maja planowane  jest spotkanie zapoznawczo-organizacyjne dla nowych wolontariuszy, które póki co odbędzie się jeszcze w formie zdalnej.