Stowarzyszenie Mierz Wysoko zaprasza NGO na szkolenie

Stowarzyszenie Mierz Wysoko” zaprasza na szkolenie p.t.” JAK DOBRZE ROZLICZYĆ PROJEKT I POPROWADZIĆ BUDŻET Z APLIKACJĄ 2do2″

Szkolenie online

data: 27.05.2021 (czwartek)

godz. 12:00-14:00

szkolenie jest bezpłatne

Zapisy na szkolenie poprzez formularz zgłoszeniowy:

https://forms.gle/gX6kC8YjTQwt6hoT6

Stowarzyszenie Mierz Wysoko zaprasza wszystkie osoby działające w organizacjach pozarządowych na bezpłatny warsztat dotyczący rozliczeń projektów i prowadzenia budżetu.

Na warsztacie:

🔷dowiesz się jak o czym pamiętać przy rozliczaniu 🧮projektów

🔷jakie są dobre praktyki 🎯stosowane przez inne organizacje

🔷jak uniknąć najbardziej typowych błędów☝️

🔷jak aplikacja 2do2 🎉 może ułatwić ci ten proces

Warsztat poprowadzą 🧍‍♀️Natalia Kata- Gawlik oraz 🧍Magdalena Szeniawska – twórczynie aplikacji 2do2. Prowadzące posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu budżetów, rozliczaniu i koordynowaniu projektów oraz prowadzenia działań w NGO.

❓Aby dowiedzieć się więcej ❓

napisz 🖋 2do2@mierzwysoko.org.pl

zadzwoń  📞516 680 168

wejdź na stronę 📌 www.2do2.org.pl

LINK do planowanego wydarzenia na Facebooku

https://www.facebook.com/aplikacja2do2/posts/3607064759399861

 Aplikacja 2do2, ma na celu wsparcie organizacji w procesie rozliczania projektów i zarządzania budżetami. Dla mniejszych organizacji jest w pełni bezpłatna, dla większych opłata zależy od skali budżetu. Jest to aplikacja niekomercyjna (przychody ze sprzedaży dostępu w pełni przeznaczane są na koszty utrzymania aplikacji, aplikację prowadzi Stowarzyszenie Mierz Wysoko – organizacja z ponad 15 letnim stażem). Obecnie jej rozwój finansujemy również z dofinansowania Narodowego Instytutu Wolności w ramach programu PROO. Mamy już ponad 90 organizacji korzystających (zarówno dużych jak i małych), które niezwykle chwalą sobie nasze narzędzie (na razie 100% klientów płatnych przedłużyło dostęp na kolejny rok).  Jest to jedyna takie narzędzie w Polsce – skrojone do potrzeb organizacji pozarządowych. Aplikacja pomaga zarządzać budżetami, wprowadza porządek w finansową sferę pracy organizacji oraz niezwykle skraca czas który organizacje przeznaczają na przygotowanie rozliczeń projektów.

Więcej o aplikacji na stronie www.2do2.org.pl