Zagłosuj w Budżecie Obywatelskim

W poniedziałek 21 czerwca 2021 r. rozpoczęło się głosowanie na projekty w ramach Włocławskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2022. Głosowanie potrwa do 5 lipca 2021 r. Ogłoszenie wyników nastąpi do 4 sierpnia.

Po rozpatrzeniu przez Komisję Budżetu, Rozwoju i Promocji Miasta zgłoszonego odwołania, pod głosowanie poddanych zostaje ostatecznie 39 projektów – w tym 26 projektów w kategorii ogólnomiejskiej, 9 w kategorii instytucjonalnej i 4 w kategorii zielonej.

W imieniu Oddziału Kujawskiego PTTK we Włocławku informujemy, iż w głosowaniu bierze udział projekt zgłoszony przez PTTK mający na celu budowę wieży z platformą widokową na włocławskim Zawiślu oraz zagospodarowanie jej otoczenia-  projekt ogólnomiejski nr 16. 

Jak zagłosować? 

Głosowanie odbywa się tylko i wyłącznie w formie elektronicznej, poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej dedykowanej Włocławskiemu Budżetowi Obywatelskiemu – www.bo.wloclawek.eu.

W głosowaniu mogą wziąć udział wyłącznie mieszkańcy Włocławka. W związku z podziałem projektów na trzy kategorie, każdy mieszkaniec może oddać po jednym głosie w każdej kategorii.

Więcej informacji na temat Włocławskiego Budżetu Obywatelskiego, wraz z listą projektów poddanych pod głosowanie, znajduje się na stronie internetowej www.bo.wloclawek.eu.