Stowarzyszenie Młodzieży RP zaprasza na Ideathon 2021

Ideathon, czyli hackathon społeczny, podczas którego organizatorzy pomogą Ci stworzyć Twoją organizację społeczną skupioną na rozwiązywaniu ważnych dla Ciebie problemów – zarówno tych lokalnych, jak i globalnych.
Weź udział w wydarzeniu, które zaprasza Cię do praktycznego wyzwania: zbudowania konspektu działania Twojego NGO. To właśnie stworzenie konkretnego planu dla Twojej organizacji społecznej, a także jego prezentacja stanowi główne zadanie, dzięki któremu możesz zdobyć nagrody i wsparcie na start.
Zadanie, wraz ze swoją drużyną (3-7 osobową), będziesz realizować w ramach jednej z 4 ścieżek:
🔶 ekologicznej,
🔶 aktywistyczno-politycznej,
🔶 charytatywno-pomocowej,
🔶 edukacyjnej/kulturalnej/sportowej.
Co najważniejsze: organizatorzy nie zostawią Cię z tak trudnym zadaniem. Na kilka dni przed rozpoczęciem wydarzenia Ty i Twoja drużyna otrzymacie od stowarzyszenia materiały przygotowawcze (online). Ponadto podczas Ideathonu będziesz mógł korzystać z ich autorskiego poradnika internetowego, a także bezpośredniej pomocy Ekspertek i Ekspertów Tematycznych, Mentorek i Mentorów.
Do wzięcia udziału w wydarzeniu zapraszają osoby, które ukończyły 16 rok życia i chcą stworzyć swoją własną organizację społeczną!
Więcej informacji możesz znaleźć na stronie: https://kuzniango.pl, a także na instagramowym koncie wydarzenia, na którym znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: https://www.instagram.com/ideathon.pl/
————————–
Projekt jest częścią projektu #KuźniaNGO realizowanego przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+.