Kolejny spacer i seans filmowy

Włocławski Plener Filmowy (2021), czyli cykl piątkowych spotkań ze świetnymi filmami w plenerze oraz Spacery lokalne. Ważne historie.

Włocławek,  piątek, 17 września 2021

 17:00
Spacer pt. Co Włocławek zawdzięcza Wiśle? prowadzi dr Tomasz Wąsik.
Start: Stary Rynek

 19:30
Pokaz filmu pt. pt. Szarlatan (2020), reż. Agnieszki Holland.
Skwer przed Teatrem Impresaryjnym we Włocławku, ul. Wojska Polskiego 13

 21:37
Pokaz wspomnień filmowych pt. Nasze kina we Włocławku (2021)

Najbliższy cykl piątkowych spotkań zaczynamy od 17.00 i spaceru pt. Co Włocławek zawdzięcza Wiśle? przygotowany przez Tomasza Wąsika, historyka i kierownika Muzeum Historii Włocławka. Oddziału Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku.
Start: Stary Rynek.

A po spacerze wielkie kino w ramach Włocławskiego Pleneru Filmowego., tym razem zapraszamy na film w reż. Agnieszki Holland, czyli pt. Szarlatan (2020).
Od godz. 19.30, skwer przed Teatrem Impresaryjnym im. Włodzimierza Gniazdowskiego, Wojska Polskiego 13.

Po głównym seansie zapraszamy na kilkunastominutowy pokaz wspomnień filmowych pt. Nasze kina we Włocławku (2021), czyli kinowe historie powstałe dzięki opowieściom kilkunastu osób z Włocławka i okolic.
Wydarzenie w Facebooku:

www.facebook.com/events/461546828239110/?ref=newsfeed

______
Projekt realizowany we współpracy z Dyskusyjnym Klubem Filmowym „Ósemka” z Włocławka, wspierane przez Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku.

______

Współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Miasto Włocławek oraz w ramach programu Patriotyzm Jutra realizowanego przez Muzeum Historii Polski, wspieranego przez MKDNiS.
_______
#GminaMiastoWłoclawek #MHP #PatriotyzmJutra2021 #NCK #EtnoPolska #MKDNiS #DKFÓsemka #teatrimpresaryjny #włocławek #kowal #skepe #kujawskopomorskie #kinoplenerowe #ariari

 

Źródło: Informacja przesłana przez Fundację Ari Ari.