Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę zaprasza na seans filmu “Złapani w sieci”

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę  zaprasza w sobotę, 4 grudnia o godz. 19:30 na film „Złapani w sieci”. To najgłośniejszy czeski dokument ostatnich lat, który pokazuje skalę wykorzystywania seksualnego dzieci w Internecie.
Główna linia filmu podąża za radykalnym eksperymentem psychospołecznym, którego efekty są porażające: 3 aktorki, 3 pokoje, 10 dni i 2458 seksualnych ofert w kierunku dziewczyn, które teoretycznie są 12-latkami. 😔 Film w dobitny sposób pokazuje techniki manipulacyjne i wyrafinowane sztuczki, stosowane przez dorosłych w celu zdobycia zaufania dzieci i późniejszego wykorzystania.
📣 Zaraz po filmie, o godz. 21:10 odbędzie się debata, podczas której zaproszone do rozmowy ekspertki skomentują film i poruszany w nim problem. Film będzie punktem wyjścia do szerszej rozmowy na temat bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w środowisku online. Podczas debaty będzie możliwość zadawania pytań.
W debacie udział wezmą:
➡️ Ewa Dziemidowicz – psychoterapeutka, nasza ekspertka ds. bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w internecie,
➡️ Martyna Różycka – kierownik działającego w NASK zespołu Dyżurnet.pl,
➡️ Jolanta Zmarzlik – nasza specjalistka ds. ochrony dzieci przed krzywdzeniem.
Prowadząca:
➡️ Sylwia Czubkowska – wieloletnia dziennikarka ekonomiczna i technologiczna takich tytułów jak Gazeta Wyborcza, Dziennik Gazeta Prawna i tygodnik Przekrój.
Seans online: 4 grudnia godz. 19:30
Debata online: 4 grudnia godz. 21:10 (zaraz po filmie)
🎥 Do obejrzenia na platformie HumanDOC VOD: https://vod.humandoc.pl/v/zlapani-w-sieci,79.html
📌 Szczegóły w wydarzeniu: https://fb.me/e/6ArEmgebS