Jak tłumaczyć rozmowy ukraińsko-polskie? Tłumacz Google – instrukcja

Popularny Tłumacz Google ma kluczową funkcję dla wszystkich, którzy potrzebują teraz porozumieć się z osobami uciekającymi przed wojną z Ukrainy do Polski. Naucz się komunikować z jego pomocą w języku ukraińskim. Teksty, dokumenty, a co najważniejsze rozmowy, możesz tłumaczyć z pomocą smartfona.

Aplikacje Tłumacz Google i Microsoft Translator mają możliwość tłumaczenia rozmów na żywo z języków ukraińskiego i rosyjskiego (i wielu innych). Pamiętaj jednak, że są to tłumaczenia automatyczne, które mogą zawierać błędy. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem osoby, z którą rozmawiasz, a sprawa dotyczy sytuacji medycznej czy pomocy psychologicznej, spróbuj uzyskać pomoc tłumacza lub osoby znającej dany język. Bazę tłumaczy wolontariuszy znajdziesz tutaj.

Szczegóły: https://sektor3-0.pl/blog/jak-tlumaczyc-rozmowy-ukrainsko-polskie-tlumacz-google-instrukcja/?utm_source=freshmail&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter-10032022-tlumacz-google&fbclid=IwAR0k19d-YfIQNlfSKrsre_nzQPxNuYEYprsB97vs92tbDG8Lo_QWEw6y0CM