FUNDACJA ANWIL

Uprzejmie informujemy, że w związku z rozszerzeniem działalności Fundacji ANWIL na cały powiat włocławski, wydłużyliśmy termin składania wniosków do programu „Wakacje z Fundacją” do 16 maja.
Zapraszamy wszystkie do udziału w kolejnej edycji wakacyjnego programu grantowego Fundacji ANWIL, którego celem jest organizacja atrakcyjnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży pozostającej podczas wakacji w swoich miejscowościach.
Nabór wniosków do programu ma formę konkursu, co oznacza, że zgłoszone projekty będą oceniane według określonych w regulaminie kryteriów. Najlepsze z nich mogą liczyć na wsparcie nawet do 15 tys. złotych. Podobnie jak w latach ubiegłych, Fundacja przeznaczy na ten cel 250 tys. złotych.
Wnioski można składać do 16 maja br. w biurze Fundacji, ul. Toruńska 222 we Włocławku lub przesłać do Fundacji pocztą na adres: Fundacja ANWIL, ul. Toruńska 222, 87-805 Włocławek.
Szczegóły programu znajdziecie Państwo na stronie Fundacji. http://http://fundacjaanwil.pl/wakacja_2022?fbclid=IwAR3dflJ79eHn43YceSWrsmq-etXuanenbLzn93U1tLUEcjoHaSykAfE846k