WŁOwimy Talenty 2

Fundacja We are for U wystartowała z przygotowaniami do projektu WŁOwimy Talenty 2, który ma na celu odkrywanie i promowanie talentów.
Projekt umożliwi popularyzację różnych form artystycznych oraz aktywizację młodych osób. Spośród innych konkursów wyróżnia go fakt zapewnienia talentom dostępu do najlepszych specjalistów z zakresu samorozwoju, budowania wizerunku oraz autopromocji.
Projekt rusza już wkrótce, a nasze Włocławskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu jest jednym z trybików tego przedsięwzięcia Podczas ostatniego spotkania Zespół Fundacji wzmacniał swoje kompetencje poprzez intensywne szkolenia, doskonalił swoje kompetencje w zakresie Storytellingu na warsztatach przeprowadzonych przez
Dawida Lewandowskiego – blogera artystycznego współpracującego z markami osobistymi z branży kreatywnej oraz na szkoleniu pt.: “Wideo-marketing jako wiodący trend w 2023 roku” przeprowadzonym przez Patrycję Roszczyk z PKsisters – znanego z TikToka duetu sióstr zajmującego się szeroko pojętym video-contentem.
Zespół Fundacji We are for U działa na rzecz młodych, utalentowanych osób.
Posiada status przedsiębiorstwa społecznego wydany przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego.