Zapraszamy do wspólnej ewaluacji Budżetu Obywatelskiego

Włocławski Budżet Obywatelski

Kilka tygodni temu przedstawione zostały wyniki głosowania we Włocławskim Budżecie Obywatelskim na rok 2024. Natomiast w minionym tygodniu rozpoczęliśmy ewaluację ostatniej edycji, aby stale ulepszać budżet obywatelski i tworzyć kolejne edycje zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców. Do 4 października 2023 r. na portalu konsultacje.wloclawek.eu dostępny jest formularz ankiety, w której pytamy włocławian o szereg zagadnień. (https://konsultacje.wloclawek.eu/konsultacje/018a882c-2f0d-48a3-b3b8-76a53312aa42/)

LICZY SIĘ TWOJE ZDANIE

Wyraź swoją opinię m.in. na temat terminu trwania budżetu obywatelskiego, etapu zgłaszania projektów czy formy głosowania. Wypełnij ankietę i  bezpośrednio zasugeruj rozwiązania, które Waszym zdaniem usprawniłyby cały proces decydowania o przeznaczeniu wyodrębnionych środków finansowych w budżecie miasta.

SPOTKANIEKONSULTACYJNE

Pracownicy Urzędu Miasta Włocławek serdecznie zapraszają na spotkanie konsultacyjne, by w miłej atmosferze – porozmawiać o tym, co jest dobre, co wymaga zastanowienia, a także co można zmienić i jak można to zmienić 🙂

GDZIE i KIEDY?

Spotkanie konsultacyjne już w najbliższą w środę, 27 września o godz. 17:00 we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Żabiej 12a.