Narodowy Instytut Wolności

Zbliża się nabór do NOWEFIO! To doskonała okazja dla organizacji pozarządowych i instytucji prowadzących działalność pożytku publicznego, aby zgłosić swoje projekty i pomysły, które mogą przyczynić się do wzrostu zaangażowania obywateli w życie publiczne i wzmocnienia sektora obywatelskiego w Polsce.
❗Webinarium: 17.10.2023 o godz. 12:00
Celem głównym Rządowego Programu NOWEFIO jest zwiększenie zaangażowania obywateli i organizacji pozarządowych w życie publiczne przez poprawę samoorganizacji społecznej, wzrost znaczenia sektora obywatelskiego w życiu publicznym oraz wzmocnienie instytucjonalne sektora obywatelskiego w Polsce.
️ Teraz macie szansę wnosić aktywny wkład w naszą społeczność i nasz kraj, składając oferty o dofinansowanie w ramach następujących Priorytetów:
Priorytet 2: Organizacje obywatelskie na rzecz dobra wspólnego
Priorytet 3: Organizacje obywatelskie w życiu publicznym
Priorytet 4: Wzmocnienie kompetencji organizacji obywatelskich
Terminy naboru ofert oraz ogłoszenia wyników:
Rozpoczęcie naboru: 16 października 2023, godz. 14:00
Zakończenie naboru: 27 listopada 2023, godz. 14:00
Ogłoszenie wyników: Do końca lutego 2024
Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące konkursów lub potrzebujecie dodatkowych informacji, serdecznie zachęcamy do kontaktu w trakcie naboru ofert. Możecie dzwonić pod numer telefonu 601-901-285 w godzinach 10:00-14:00 od poniedziałku do piątku lub napisać e-mail na adres: FIO@niw.gov.pl.
Dodatkowo, zapraszamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi, które są na naszej stronie internetowej oraz do uczestnictwa w webinariach informacyjnych.
Szczegółowe informacje na temat planowanych webinariów o konkursie są regularnie aktualizowane na stronie NIW-CRSO: https://niw.gov.pl/nasze…/nowefio/edycja-2024-nowefio/
Czekamy na Wasze inspirujące projekty, które pomogą w budowaniu lepszego jutra dla naszego kraju! Razem możemy osiągnąć wiele i wpłynąć na pozytywne zmiany w społeczeństwie.