Podwieczorek dla NGO o korzyściach z sieciowania

Podwieczorków dla NGO ciąg dalszy…☕️ o korzyściach z sieciowania i współpracy 
Bo przekonaliśmy się, jak ważne dla Was są spotkania face to face.
Bo wiemy, jak ważny jest rozwój.
Bo współpraca buduje.
Bo możemy 
Korzystając więc z kilkunastoletniego doświadczenia Kujawsko-Pomorska Federacja Organizacji Pozarządowych w budowaniu sieci NGO-sów zaprasza Szczegóły w komentarzu
Współpraca zaczyna się od spotkania, to wymiana rozwiązań, pomysłów i propozycji, które Federacja nieodpłatnie realizuje dla kujawsko-pomorskich NGO.
Dlatego w trakcie krótkiego, dwugodzinnego spotkania Przedstawiciele Federacji przybliżą nam te doświadczenia, a także konkretne efekty współpracy i pokażą plany najbliższych działań – różne możliwości, które mogą trafić w potrzeby i oczekiwania stowarzyszeń i fundacji z naszego miasta i regionu. Wśród tych propozycji są m.in. pomoc w rozwijaniu organizacji, certyfikacja NGO, konkursy grantowe, możliwości rozwijania wolontariatu, spotkania, wyjazdy i grupy robocze. Będzie czas na dyskusję, w tym czas na zgłoszenie… pomysłów i tematów, którymi Federacja powinna się zająć.
Zapraszamy 23.10.2023 g. 15:30! Jesienią serwujemy herbatkę z imbirem i z cynamonem lub pachnącą kawę z nutą piernikową.
Szczegóły i harmonogram spotkań w regionie oraz możliwość zgłoszenia w tej informacji tutaj—–>