WEBINAR [DWA TERMINY!]: Sześć narzędzi, jeden serwis, nieskończenie wiele korzyści

Z  bezpłatnego webinara dowiesz się, jak wykorzystywać narzędzia FaniMani, by zwiększyć widoczność swojej organizacji w Sieci, zapewnić jej nowe źródła dochodu i skutecznie komunikować, że można Was wspierać, przekazując bezpłatne darowizny od zakupów online.

Poza możliwością zbierania bezpłatnych darowizn od zakupów online serwis FaniMani oferuje także sześć fantastycznych, całkowicie darmowych narzędzi dla NGO:

  • FaniWEB, z którym w kilka minut stworzysz stronę www swojej organizacji;
  • FaniSEO, dzięki któremu możesz zarabiać na linkach firm publikowanych na stronie organizacji;
  • FaniPAY, pozwalające stworzyć na stronie www bramkę do szybkich wpłat darowizn;
  • łatwe tworzenie zbiórek na konkretny cel;
  • generator grafik i animacji, z którym jednym kliknięciem myszki przygotujesz spersonalizowane materiały gotowe do udostępnienia w social mediach;
  • widget, który możesz umieścić na stronie, by umożliwić odwiedzającym szybkie przejście do profilu organizacji na FaniMani.pl i pobranie rozszerzenia Przypominajka lub Aplikacji Mobilnej.

A wszystko to w jednym miejscu i całkowicie bezkosztowo!

Dodaj do tego wirtualne centrum pomocy oraz klarowne instrukcje i filmowe tutoriale pokazujące krok po kroku, jak poprawnie korzystać z każdego z narzędzi, i… cóż, wspominaliśmy już, że to wszystko zupełnie za darmo?

Nie musisz naruszać budżetu swojej organizacji, by zbierać więcej z FaniMani.pl! W czasie webinaru poznasz narzędzia FaniMani, które pracują za Ciebie, a Twojemu NGO przynoszą realne zyski.

Spotkanie online jest bezpłatne, potrwa około 1 h.

Wybierz termin, który Ci pasuje, i zarejestruj się już dziś!

ŚRODA 15.11, godz. 12.00

SOBOTA 18.11, godz. 20.30