1,5 ZOSTAWIAM WE WŁOCłAWEK

Jak w poprzednich latach rozpoczynamy kampanię pn. „1,5 % ZOSTAWIAM WE WŁOCŁAWKU”.
W 2023 roku włocławskie Organizacje Pożytku Publicznego dzięki hojności podatników z Włocławka i okolic otrzymały wsparcie w wysokości 1 170 160,10 złotych z 1,5 % podatku. To bardzo duża kwota, nareszcie dzięki wspólnym staraniom udało nam się przebić magiczną kwotę 1 miliona!
We Włocławku mamy 31 powodów, aby przekazać jeden i pół procenta podatku. To niesamowite i godne zaufania organizacje, które każdego dnia sprawiają, że nasze miasto jest jeszcze piękniejsze. Mniejsze organizacje pozarządowe mogą liczyć tylko na wsparcie swojego otoczenia, bo działają dla nas i naszych sąsiadów. Działajmy lokalnie wspierajmy naszych!
Przekazanie 1,5 % podatku dochodowego to jeden z najprostszych sposobów na wsparcie ważnych społecznie działań. To także świadoma inwestycja w przyszłość i wkład wniesiony w rozwój otoczenia, w którym żyjemy. Pozornie niewielka kwota stanowi każdego roku poważną część środków, jakimi dysponują lokalne fundacje i stowarzyszenia.
Kampania promująca przekazywanie 1,5 % podatku na włocławskie Organizacje Pożytku Publicznego będzie prowadzona do końca kwietnia br.