Wiosenny rozkwit wolontariatu !

Wspaniali wolontariusze (oraz Ci, którzy chcą nimi zostać) Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu !
Z radością zapraszamy Was na spotkanie, które odbędzie się już w czwartek – 25 kwietnia !
Chcemy podzielić się z Wami planami na najbliższe miesiące oraz zaprosić do aktywnego uczestnictwa w życiu Centrum. To dla nas wyjątkowa okazja, abyśmy mogli poznać Was lepiej i podzielić pomysłami.
Podczas spotkania będziemy prezentować inicjatywy, jakie planujemy na bliższą i dalszą przyszłość oraz przedstawimy Wam możliwości zaangażowania się w tegoroczne aktywności. Będzie to również doskonała okazja do wymiany doświadczeń i feedbacku z Waszej strony dla nas.
Podczas spotkania zostaną omówione wszelkie kwestie związane z działalnością wolontariacką, a także będziecie mieli okazję podpisać umowy, jeżeli jeszcze nie mieliście okazji tego zrobić
Spotkanie z wolontariuszami to nie tylko okazja do pracy nad wspólnymi celami, ale również do integracji i budowania przyjaźni. Liczymy na Waszą obecność podczas najbliższego spotkania!
Do zobaczenia już wkrótce!

Tak było:

“Za nami spotkania rozwojowe dla młodych wolontariuszy. #wolontariatrozkwitanawiosne Było jak zwykle energetycznie i inspirująco. Dziękujemy Wolontariuszom za chęć działania.
Warto dodać, że “Wiosenny rozkwit wolontariatu” był spotkaniem przygotowanym i poprowadzonym przez Martynę Górkiewicz- koordynatorkę “Ananasów”, szefową Sztabu Sztab WOŚP Włocławek, wolontariuszkę oraz pracownika WCOPiW”