BUNIA

BUNIA
Kochani, poznajcie Bunię. Bunia to ok. 8-letnia kotka, buro pręgowana z białymi skarpetkami i kryzą.
To, co od razu zwraca uwagę w jej wyglądzie, to zupełnie “inne” lewe oko – szare, zamglone i z bardzo mocno nasuniętą trzecią powieką. Jego stan jest najprawdopodobniej spowodowany dawnym urazem i nie sprawia Buni dyskomfortu. Nie czarujemy się, koteczka najpewniej nie widzi na to oko, a jeśli widzi – to w bardzo niewielkim stopniu. Absolutnie nie przeszkadza jej to jednak we wskakiwaniu na drapaki i wyższe półki, czy w pogoni za kolegami w kociarni.
No ok, wygląd wyglądem, ale przecież liczy się charakter! Wiemy o tym najlepiej i spieszymy donieść, że Bunia to typowa, marudna staruszka. Skarży się na kolegów z pokoju, na jedzenie, na pogodę… i jest przy tym wyjątkowo urocza
Przy pierwszym spotkaniu z nowymi ludźmi jest nieco nieufna, ale wystarczy pobyć z nią przez chwilę, zainteresować się jej problemami, posłuchać o tym, co ją drażni – i człowiek staje się najlepszym przyjacielem. Takim, o którego można się ocierać, miziać, a nawet wskoczyć mu na kolana i dla niego zamruczeć.
Szukamy teraz dla Buni takiego właśnie człowieka na zawsze.
Bunia zarejestrowana jest pod numerem 444/12/24. Została zaszczepiona przeciwko wściekliźnie i chorobom zakaźnym oraz zaczipowana. Przeszła zabieg sterylizacji.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt na numer telefonu
530-779-523 lub 54 233-20-21