Siema! Z przyjemnością informujemy, że drugi rok z rzędu naszą szefową sztabu podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie Martyna Górkiewicz.
W tym roku gramy dla onkologii i hematologii dziecięcej. Bądźcie z nami!
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter! Wiadomości wysyłamy co tydzień w środy o godz. 7:00.