Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie konsultacyjne dotyczące Programu współpracy Miasta Włocławek z organizacjami pozarządowymi na 2026 rok.
Rozmawialiśmy o kluczowych obszarach:
To dopiero początek – wspólnie z sektorem NGO chcemy, wzorem lat ubiegłych, stworzyć program w procesie partycypacyjnym, tak aby był jak najlepiej dopasowany do realnych potrzeb.




Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.