Włocławskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu otwarte dla Beneficjentów z zachowaniem reżimu sanitarnego

Drodzy Beneficjenci

Przypominamy, iż Włocławskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu otwarte jest dla swoich beneficjentów w standardowych godzinach:

od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

W związku z wciąż istniejącym zagrożeniem epidemicznym, korzystanie z usług WCOPiW do odwołania podlega jeszcze pewnym ograniczeniom. W celu zapewnienia wszystkim użytkownikom oraz pracownikom bezpieczeństwa, będziemy wszyscy przestrzegać przygotowanych procedur.

Procedury obowiązujące w WCOPiW:

 1. Osoby korzystające będą musiały używać maseczek ochronnych przez cały czas przebywania na terenie Centrum oraz dezynfekować dłonie.
 2. Konieczne będzie przestrzeganie dystansu 1,5 m osoba od osoby.
 3. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 maja 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii w Centrum w trakcie zgromadzeń publicznych (spotkań) może uczestniczyć max 25 osób.
 4. Sekretariat będzie obsługiwał beneficjentów pojedynczo.
  Kontakt w sprawie rezerwacji sal i umów:
  tel. 54 416 62 60
  e-mail: cop.wloclawek@gmail.com
 5. Nie będzie możliwości swobodnego korzystania z kuchni; zapotrzebowanie na sprzęt (czajnik itp.) prosimy zgłaszać wcześniej pracownikowi WCOPiW;

aktualne informacje na:
– cop.wloclawek.pl
– polubcie nasz profil na Facebooku!
i w newsletterze – zapisać się można na naszej stronie internetowej ikonka po prawej stronie ekranu.

Zasady powyższe mogą ulegać zmianom, w miarę rozwoju sytuacji epidemicznej i wprowadzanym zarządzeniom władz państwowych i samorządowych.