Wynajem sal konferencyjnych

Misją Włocławskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu jest wspieranie procesu budowy społeczeństwa obywatelskiego poprzez rozwój już istniejących i wzmacnianie procesu powstawania nowych organizacji pozarządowych i inicjatyw społecznych. Jednym z działań Centrum jest udostępnianie sali konferencyjnej, sali seminaryjnej i innych pomieszczeń biurowych oraz składników majątku, które ma w swoim posiadaniu.

Regulamin współpracy i korzystania przez organizacje pozarządowe i inne podmioty z obiektu Włocławskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu we Włocławku przy ul. Żabiej 12a wraz z cennikiem wynajmu określa Zarządzenie nr 15.

W ramach zapytania o wynajem sali konferencyjnej i sali seminaryjnej należy wypełnić formularz Zapotrzebowanie (do pobrania tutaj) i przesłać go na adres cop.wloclawek@gmail.com lub przynieść/wysłać do siedziby Centrum, ul. Żabia 12a, 87-800 Włocławek, od poniedziałku do piątku w godz. 8-18. Pozostałe dokumenty: Porozumienie (do pobrania tutaj), Porozumienie o adres (do pobrania tutaj).

Sala konferencyjna – klimatyzowana sala o powierzchni 81,23 m2 może pomieścić do 100 osób, wyposażona w profesjonalny rzutnik naścienny z projektorem oraz wysokiej generacji sprzęt nagłaśniający. Dodatkowo można doposażyć salę we flipchart, tablicę suchościeralną. Sala posiada szatnię i dostęp do aneksu kuchennego.

Sala seminaryjna – klimatyzowana sala o powierzchni 49,69 m2 może pomieścić do 50 osób, wyposażona w rzutnik i projektor, przenośny sprzęt nagłaśniający. Dodatkowo można doposażyć salę we  flipchart, tablicę suchościeralną, komputer z dostępem do internetu. Sala posiada szatnię.