Cykl rozwojowym dla NGO-sów pn. „Podwieczorek dla NGO”.

Ruszamy z nowym cyklem rozwojowym dla NGO-sów pn. „Podwieczorek dla NGO”.
Postaramy się, aby popołudniowa herbatka smakowała Wam jeszcze lepiej z książką i słowem pisanym w różnych kompilacjach.
Na podwieczorkach będziecie mogli spotkać się z lokalnymi twórcami- poetami, pisarzami , dziennikarzami.
Podwieczorek to słodycze, także zaproszeni goście chętnie zdradzą nam słodkie tajemnice swojego sukcesu.
Jeśli chcecie odkryć razem z nami inspirujące osoby, które związane są ze środowiskiem trzeciego sektora – zapraszamy!
„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła”
/Wisława Szymborska/
Spotkajmy się przy regale z książkami dla NGO. Spotkajmy się wpół drogi, wymieńmy się opiniami, doświadczeniami. Obiecujemy, że wybór gości będzie zarówno nieoczywisty, zróżnicowany, ale też optymistyczny. Tak samo jak sektor pozarządowy i Wasza aktywność.
Na poniedziałek polecamy polecamy herbatkę jaśminową i spotkanie z “ziemskim aniołem”- Kasią Jaroszewską- poetką i założycielką Fundacji Już Jestem.
Przeczytaj https://fundacja-juz-jestem.pl/list-od-kasi/
i już dzisiaj poznaj Kasię.
HARMONOGRAM NAJBIŻSZYCH SPOTKAŃ :
26 września 2023 roku 
Podwieczorek poświęcony  będzie  wystąpieniom publicznym.
To temat , o który często pytacie. Zdarza się, że pomimo niezwykłych pomysłów i inicjatyw, jakie podejmujecie, rezygnujecie z promocji w mediach i konfrontacji z okiem kamery.
Czujemy bardzo podobnie, dlatego zaprosiliśmy niezwykle ciepłą , serdeczną i otwartą osobę – językoznawcę- dr Miłosza Kłobukowskiego, który przeprowadzi otwarty i bezpłatny warsztat dla NGO-sów z wystąpień publicznych.
Szczegóły  w wydarzeniu :(2) Podwieczorek dla NGO | Facebook
2 października 2023 rok 
Zainspirowani Waszą chęcią rozwoju i potrzebom spotkań w mniej formalnej odsłonie, zapraszamy na popołudniową herbatkę do naszego Centrum Podwieczorek poświęcony będzie komunikacji zewnętrznej w Waszych organizacjach.
To zagadnienie zasługuje na uwagę, ponieważ dzięki odpowiednio redagowanym przez Was treściom m.in. komunikatów prasowych możecie skutecznie przyciągnąć darczyńców i sponsorów, którzy pomogą Wam jeszcze lepiej realizować misje Waszych organizacji.
Prowadzącym warsztat będzie Bartłomiej Kucharczyk – praktyk w tej dziedzinie – człowiek o doświadczeniu dziennikarskim, kierownik Referatu Dialogu Społecznego w Wydziale Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Włocławek.
Szczegóły  w wydarzeniu:(2) Podwieczorek dla NGO | Facebook
9 październik 2023 rok
Podwieczorek poświęcony będzie rozwojowi własnej twórczości literackiej.
Spotkanie kawiarniane tym razem z dreszczykiem poświęcone będzie twórczości Małgorzaty Kochanowicz – pisarki, autorki głównie powieści kryminalnych w stylu retro.
Jak napisać kryminał, który stanie się bestsellerem? Pamiętaj, aby zaskakiwać czytelnika. Sprawdź, jakie są inne cechy powieści kryminalnej!
Podczas spotkania autorka podzieli się pomysłami na to, jak w ogóle zacząć pisać książkę kryminalną? Przede wszystkim – rób notatki. Zapisuj wszystkie pomysły, które przyjdą Ci do głowy. Nie zwlekaj z zanotowaniem tych informacji, ponieważ w ten sposób ryzykujesz, że o czymś zapomnisz.
Nadchodzące spotkanie może stać się idealnym punktem wyjścia do własnej twórczości.
Szczegóły  w wydarzeniu:(2) Podwieczorek dla NGO | Facebook