Szkolenie z pisania projektów

Jak napisać dobry projekt? – tę ważną w działalności organizacji pozarządowych umiejętność będzie można zdobyć podczas szkolenia, które odbędzie się 21 września we włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych.
Podczas szkolenia, które poprowadzi Ewa Kwiesielewicz-Szyszka z Ośrodka TŁOK, dowiecie się, jak przygotować diagnozę problemu, sformułować projektowe cele, rezultaty i zaplanować budżet – a w efekcie napisać dobry wniosek o dofinansowanie, aby otrzymać grant na działania swojej organizacji pozarządowej.
Szkolenie stanowi element cyklu szkoleniowego – kolejne szkolenie będzie poświęcone budowaniu marki organizacji. Więcej informacji wkrótce – zapraszamy do śledzenia mediów społecznościowych Ośrodka TŁOK i WCOPiW.
Dla kogo?
Na szkolenie zapraszamy przedstawicieli/lki kujawsko-pomorskich organizacji pozarządowych
Gdzie i kiedy?
Włocławskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, 21 września 2023, ul. Żabia 12a, 87-800 Włocławek
Jak się zgłosić?
Napisz lub zadzwoń: cop.wloclawek@gmail.com, tel. 54 416 62 60
O Trenerce
Ewa Kwiesielewicz-Szyszka – prezeska Zarządu Stowarzyszenia Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK, koordynatorka merytoryczna OWES TŁOK, doradczyni biznesowa, trenerka szkoleń m.in. z pisania projektów. Jako absolwentka licznych kursów trenerskich pracuje w charakterze doradczyni, szkoleniowca, coacha, odpowiada za codzienne oraz strategiczne zarządzanie i planowanie rozwoju Stowarzyszenia TŁOK. W roku 2010 otrzymała Nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko Pomorskiego za działalność społeczną w obszarze rozwoju ekonomii społecznej w województwie. W ramach Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzonego przez TŁOK wspiera przedsiębiorstwa społeczne w ich powstaniu, rozwoju i działaniach na lokalnym rynku, prowadząc doradztwo i szkolenia. Od 2014 r. koordynatorka projektu regrantingowego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.
Szkolenie odbędzie się w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Obywatelskich – Pro NGO 2023”, realizowanego przez Ośrodek Tłok, finansowanego z budżetu Samorządu
Województwa Kujawsko-Pomorskiego