Pomagaj, to prostsze niż myślisz. Ściągnij aplikację i włącz się w akcję Pomoc Mierzona Kilometrami


Pomoc Mierzona Kilometrami to ogólnopolska akcja społeczna, zainicjowana oraz realizowana przez T-Mobile Polska od 2013 roku. Sekretem sukcesu akcji jest połączenie trzech elementów – wykorzystania nowych technologii, pasji do bycia aktywnym oraz chęci do pomagania dzieciakom!

Dzięki akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami będąc aktywnym – robimy coś dla siebie, ale i równolegle pomagamy podopiecznym Fundacji TVN Nie Jesteś Sam w powrocie do formy! Od pierwszej edycji akcji w aktywne pomaganie zaangażowało się tysiące Polaków, którzy z roku na rok bili kilometrowe rekordy w szczytnym celu!

Biegając, jedząc na rowerze, rolkach, deskorolce, hulajnodze, uprawiając sport na wózku lub po prostu spacerując – rób kilometry z sercem, teraz możesz!

Akcja T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami udowadnia, że Polacy mają dużo energii oraz wielkie serca do pomagania najmłodszym! Startujemy 24 czerwca i do 24 września aktywnie pomagajmy każdego dnia!

Jak dołączyć do akcji? Bardzo prosto! Wystarczą 4 kroki!

Krok 1.

Pobierz na swój smartfon bezpłatną aplikację Endomondo Sports Tracker.

Krok 2.

Zarejestruj się i stwórz swój profil użytkownika.

Krok 3.

Dołącz do akcji, wybierając w menu rywalizację Pomoc Mierzona Kilometrami

Krok 4.

Korzystaj z Endomondo Sports Tracker zawsze, kiedy spacerujesz, biegasz, jeździsz na rowerze, rolkach lub uprawiasz sport na wózku.

Dołącz do akcji.

Pomagaj ruszając się w ramach nowych dyscyplin!

źródło: kilometrami.pl