IV Ogólnopolskie Senioralia w Krakowie

Serdecznie zachęcamy do udziału w IV Ogólnopolskich Senioraliach w Krakowie

Stowarzyszenie MANKO już po raz czwarty organizuje Ogólnopolskie Senioralia w Krakowie, które odbędą się 15 września br. Na Senioralia zapraszamy seniorów oraz wszystkich, którzy działają na rzecz osób 60+, w tym przedstawicieli rad seniorów, uniwersytetów trzeciego wieku, organizacji seniorskich, instytucji publicznych, społecznych i prywatnych, a także przedstawicieli miast partnerskich oraz władz samorządowych z całej Polski.

Wydarzenie zainauguruje uroczysta Msza Święta w Kościele Mariackim, po której nastąpi pochód – parada do Kina Kijów przy Al. Zygmunta Krasińskiego 34 w Krakowie, gdzie odbędzie się główne spotkanie – konferencja (wykłady, bezpłatne badania i konsultacje z zakresu zdrowia, prawa, ekonomii i bezpieczeństwa).
Poza częścią wykładową zaplanowano również część rozrywkową: koncerty, finały konkursów Stylowa Seniora, Senior Działkowiec, wręczenie statuetek senior roku, pokaz mody 60+ oraz Międzypokoleniową Potańcówkę prowadzoną przez naszą ambasadorkę DJ Wikę.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w Senioraliach proszone są o wypełnienie do 4 września formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres senioralia@manko.pl. Kontakt telefoniczny pod numerem: (12) 429 37 28