Zgłoś się do Szkoły Fundraisingu

Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich zaprasza na bezpłatny, intensywny kurs fundraisingu, który skierowany  jest w pierwszej kolejności do fundacji i stowarzyszeń mających swoje siedziby poza dużymi ośrodkami miejskimi. Rekrutacja trwa do poniedziałku 15 marca 2021.

Udział w zajęciach to okazja do wypracowania strategii fundraisingu dla własnej organizacji, poznania konkretnych technik i metod pozyskiwania funduszy, a także możliwość spotkania z doświadczonymi trenerami i trenerkami zajmującymi się fundraisingiem.

Kurs składa się z czterech dwudniowych szkoleń stacjonarnych w Warszawie, dwóch webinariów oraz czterech kursów e-learningowych. Jednym z najważniejszych elementów nauki jest samodzielne opracowanie czterech zadań wdrożeniowych i możliwość skonsultowania ich z osobami prowadzącymi zajęcia.

Tematy szkoleń:

  • Wprowadzenie do fundraisingu
  • Metody i techniki pozyskiwania środków oraz ich prawne uwarunkowania
  • Marketing i komunikacja w fundraisingu
  • Planowanie kampanii fundraisingowej

Szkolenia stacjonarne organizowane są raz w miesiącu – w środy i czwartki. Pierwsze zajęcia zaplanowano na 14-15 kwietnia 2021, a ostatni zjazd odbędzie się w dniach 30 czerwca – 1 lipca 2021. W związku z sytuacją pandemiczną organizator szkoły zastrzega sobie prawo do organizacji zajęć w formie zdalnej.

Udział w kursie jest bezpłatny, jednak osoba uczestnicząca musi pokryć we własnym zakresie koszty podróży i zakwaterowania związane z udziałem w szkoleniach stacjonarnych.

Jak się zgłosić?

Do poniedziałku 15 marca 2021 należy wypełnić i wysłać formularz online za pośrednictwem strony www.faoo.pl. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 22 marca 2021.

Więcej informacji?

Przed wypełnieniem aplikacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami na temat kursu:

Szkoła Fundraisingu FAOO jest organizowana w ramach Programu Edukacji Fundraisingowej, dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Źródło: https://wydarzenia.ngo.pl/

Informację można również znaleźć na: https://faoo.pl/